ponedjeljak, 17. prosinca 2012.

B1 Liga - Poraz Krka

Odlična utakmica igrala se jučer u Krku. Gosti iz Matulja odnijeli su pobjedu, no rezultat je lako mogao biti i u korist domaćina. Kroz cijelu utakmicu, rezultat je bio u egalu, izuzev početka četvrte četvrtine, kada su Matulji otišli na plus 11. Ipak, naši se košarkaši nisu predavali i do kraja utakmice pritiskali su Matulje koji su bili koncentrirani pod košem i sa linije slobodnih bacanja održavali prednost od 4 razlike. Sve pohvale našim igračima, odigrali su borbenu utakmicu te se pokazalo da iz kola u kolo uigranost raste. Matulji su odlična ekipa, no naši su košarkaši koncentrirano igrali svih 40 minuta i na kraju izgubili sa 72:76, iako se uz malo sreće moglo i uzeti i puni plijen protiv, na papiru jačeg protivnika. Čestitke Matuljcima, a nama sada slijedi prvenstvena stanka do 19. siječnja kada igramo zaostalu utakmicu s Istrom iz Poreča. Mjesec pred nama moramo iskoristiti da se što bolje pripremimo za ostatak sezone, a posebno za ogled s Istrom. Dođimo u što većem broju na trening u utorak, i već ovaj tjedan počnimo s pripremama za nastavak sezone.